Godziny otwarcia w Gwoźdzcu

-- 10:00 - 17:00 -- 10:00 - 17:00 -- --

„W walentynki dobrze jest mieć jakiś romans”

b_200_150_16777215_00___images_Gwozdziec_2023_walentynki1.pngWalentynki, święto zakochanych, są dobrym pretekstem do okazania miłości… także tej do książek. To również czas, kiedy wręczamy urocze niespodzianki osobom, które darzymy ciepłym uczuciem. Dla naszej biblioteki jest to wspaniała okazja, by w wyjątkowy sposób promować czytelnictwo. Zapraszamy do biblioteki w Gwoźdźcu, gdzie czeka na Was niespodzianka!

Co zrobić, aby wziąć udział w akcji „W walentynki dobrze jest mieć jakiś romans”? Wystarczy jedynie przyjść do naszej biblioteki i wypożyczyć książkę. Dorośli otrzymają romans, a najmłodsi słodki upominek.

Serdecznie zapraszamy również na „Romantyczny luty”, czyli wystawę ciekawych historii miłosnych, które znajdują się w księgozbiorze biblioteki.

Walentynki to świetna okazja, by zakochać się w czytaniu!